Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TRAFİKTE KURAL İHLALİNE DRONLU DENETİM

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince halkımızın güvenliği için yapılan uygulama ve denetimler hız kesmeden devam ediyor. Trafik Tescil Müdürlüğü ekiplerince yapılan son denetimlerde trafik kurallarını ihlal eden sürücülere çeşitli cezalar uygulandı, gerekli uyarılar yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğümüzün konu hakkında yaptığı açıklama şu şekilde: “Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerimizce, vatandaşlarımızın […]
Çankırı - 24 Eylül 2022 09:29 A A

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince halkımızın güvenliği için yapılan uygulama ve denetimler hız kesmeden devam ediyor. Trafik Tescil Müdürlüğü ekiplerince yapılan son denetimlerde trafik kurallarını ihlal eden sürücülere çeşitli cezalar uygulandı, gerekli uyarılar yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğümüzün konu hakkında yaptığı açıklama şu şekilde:

“Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerimizce, vatandaşlarımızın huzuru ve trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen uygulamalara kapsamlı bir şekilde devam edilmektedir.

Bu kapsamda 20-21.09.2022 tarihlerinde ilimiz genelinde drone destekli “İhbarlı Kırmızı Işık ve Seyir Halinde Cep Telefonu Kullanımı Özel Denetimi” gerçekleştirilmiştir.

Yapılan denetimlerde;

  • 396 araç kontrol edilmiş,
  • 40 araca cezai işlem uygulanmış,
  • 4 araç trafikten men edilmiş, toplamda 15231 TL idari para cezası uygulanmıştır.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü olarak ilimizde trafik güvenliği ve vatandaşlarımızın can ve mal emniyetinin daha etkin sağlanmasına yönelik alınan tüm tedbirler artırılarak kararlılıkla ve gayretle sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 09:29 A A
BENZER HABERLER