-0° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

TOBB ÇANKIRI KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN VALİ AKTAŞ’I ZİYARET

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çankırı Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN de hazır bulundu. Ziyaretten dolayı Kadın ve Genç girişimcilere teşekkür eden Vali AKTAŞ, gençlerimizin ve kadınlarımızın iş hayatında daha çok […]
Çankırı - 27 Ağustos 2019 22:29 A A

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çankırı Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN de hazır bulundu.

Ziyaretten dolayı Kadın ve Genç girişimcilere teşekkür eden Vali AKTAŞ, gençlerimizin ve kadınlarımızın iş hayatında daha çok yer alması için bu kurulların önemine vurgu yaptı.Çalışmaları hakkında Vali AKTAŞ’a bilgi veren Kadın ve Genç Girişimciler, yapacakları çalışmalarda destek isteyerek, Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a teşekkür ettiler.

Çankırı - 22:29 A A
BENZER HABERLER