13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

TESİSLERİMİZ ÇOĞALIYOR SPORA İLGİ ARTIYOR

Çankırı ve İlçelere yapımı planlanan gençlik ve spor yatırımları gün yüzüne çıkarak kendini göstermeye başladı. Haziran ayında, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İlçe Belediye Başkanları ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’ın yer aldığı imza […]
Çankırı - 16 Aralık 2020 13:56 A A

Çankırı ve İlçelere yapımı planlanan gençlik ve spor yatırımları gün yüzüne çıkarak kendini göstermeye başladı.

Haziran ayında, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İlçe Belediye Başkanları ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’ın yer aldığı imza töreninde yapılması planlanan yatırımlar, hayata geçirilerek sporcu ve gençlere kapıları açacağı günü dört gözle bekliyor.

Şabanözü İlçesi, bu konuda ön sıraya yerleşerek, Spor Salonu ve Halı Saha’nın % 90’lık bölümünü tamamlarken, futbol sahasına ek olarak yapılan yeni tribün inşaatını da önemli bir aşamaya getirmiş görünüyor.

Yatırımların, Şabanözü’nün çehresini değiştireceğini belirten Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan” Gençlerimiz için, kadınlarımız için ve tüm ilçe halkımız için devletimizle ve hükümetimizle en güzel hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. İlçemizin farklı yerlerinde yükselen yatırımları gençlerimize en güzel şekilde teslim etmek istiyoruz. Şabanözü’nü spor ilçesi yapmaya çalışıyoruz. Buradan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve ekibine ayrıca teşekkür ediyorum. Yatırımların proje aşamasında, yapım aşamasında her zaman takipçisi oldular. Her türlü ihtiyacımızda hiçbir fedakarlıktan kaçmadılar. Hep birlikte başarılı sporcular yetiştirip, nice destanların yazılacağı günlerin heyecanını yaşıyoruz ve bekliyoruz. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Çankırı - 13:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.