14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

TEŞEKKÜRLER DEMİRBAŞ ERKEK KUAFÖRÜ TEŞEKKÜRLER ÇANKIRI

SMA Tip 1 hastası Ömer Alp Kader için tüm Çankırı seferber oldu. Esnafından iş adamına, işçisinden memuruna, çocuğundan gencine yaşlısına herkes #ömeralpyaşasın sloganıyla Ömer Alp’in tedavi olup yaşıtları gibi sağlıkla mutlulukla oyunlar oynayabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. 19 Ağustos Perşembe günkü bütün hasılatını Ömer Alp’in tedavisi için kullanacağı sözünü veren Demirbaş Erkek […]
Çankırı - 21 Ağustos 2021 10:36 A A

SMA Tip 1 hastası Ömer Alp Kader için tüm Çankırı seferber oldu. Esnafından iş adamına, işçisinden memuruna, çocuğundan gencine yaşlısına herkes #ömeralpyaşasın sloganıyla Ömer Alp’in tedavi olup yaşıtları gibi sağlıkla mutlulukla oyunlar oynayabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor.

19 Ağustos Perşembe günkü bütün hasılatını Ömer Alp’in tedavisi için kullanacağı sözünü veren Demirbaş Erkek Kuaförü sahibi İbrahim Demirbaş da sözünde durdu ve Çankırı’ya duyurduğu kampanyasının sonunda toplanan hatırı sayılır bir miktar parayı Ömer Alp’imizin annesi Emine Kader adına açılan hesaba yatırdı.

Gittikçe büyüyen #ömeralpyaşasın kampanyasına desteğinden dolayı İbrahim Demirbaş’a ve kampanyaya katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, kampanyanın yurt geneline yayılarak Ömer Alp Kader’in sağlığına kavuşması için gerekli paranın bir an önce toplanabilmesini diliyoruz.

Teşekkürler Demirbaş Erkek Kuaförü, Teşekkürler Çankırı…

Çankırı - 10:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.