16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Çankırı Belediye Meclisi, gündem ve gündem dışı konuları görüşmek üzere, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanlığında, Temmuz Ayı 1. Birleşim 1. Oturum Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Corona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uygun bir şekilde oturma düzeni oluşturularak Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan toplantıda, gündeme getirilen sekiz madde oy birliği […]
Çankırı - 3 Temmuz 2020 22:37 A A

Çankırı Belediye Meclisi, gündem ve gündem dışı konuları görüşmek üzere, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanlığında, Temmuz Ayı 1. Birleşim 1. Oturum Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Corona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uygun bir şekilde oturma düzeni oluşturularak Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan toplantıda, gündeme getirilen sekiz madde oy birliği ile kabul edildi.

Oy birliği ile kabul edilen maddeler arasında; İmar ve Şehircilik,  İnsan Kaynakları ve Eğitim,  Fen İşleri Müdürlüğü, Makine İkmal Bakım ve Onarım ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünün teklif yazılarının müzakere edilmesi, hurda ve ekonomik ömrünü dolduran araçların satışı, belediye mülkleri, imar komisyon raporları ve yeni rekreasyon alanı gibi konular yer aldı.

Çankırı - 22:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.