-0° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

TCDD GENEL MÜDÜRÜ BERABERİNDEKİ HEYETLE İLİMİZDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Geçtiğimiz Şubat ayında TCDD Genel Müdürlüğü’ne atanan Ali İhsan UYGUN, beraberinde danışmanları ve TCDD Bakım Daire Başkanı Ersoy ANKARA ile birlikte ilimizde incelemelerde bulundu. Ziyaretlerine TCDD Makas Fabrikası’ndan başlayan Uygun, daha sonra Valiliğe geçerek Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’la görüştü. Vali AKTAŞ, Valilik şeref defterini imzalayan Uygun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. […]
Çankırı - 20 Temmuz 2019 00:04 A A

Geçtiğimiz Şubat ayında TCDD Genel Müdürlüğü’ne atanan Ali İhsan UYGUN, beraberinde danışmanları ve TCDD Bakım Daire Başkanı Ersoy ANKARA ile birlikte ilimizde incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerine TCDD Makas Fabrikası’ndan başlayan Uygun, daha sonra Valiliğe geçerek Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’la görüştü. Vali AKTAŞ, Valilik şeref defterini imzalayan Uygun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Valiliğin ardından Belediye’ye geçerek Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN’le görüşen Uygun ve beraberindekiler Başkan Esen’le Çankırı Garı ve etrafında yapılan TCDD Parkı’nı yerinde inceleyip yapılan ve yapılacak olan işlerle ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Uygun ve beraberindekiler Belediye ziyaretinden sonra TCDD’ye malzeme üretimi yapan Korgun Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Gürmak Demiryolu A.Ş. fabrikasını ve ilimizdeki VADEMSAŞ adlı özel şirkete ait TCDD iştiraki olan Makas Fabrikası’nı da ziyaret ederek şehrimizden ayrıldılar.

Çankırı - 00:04 A A
BENZER HABERLER