14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TARİHE SIĞMAYACAK KADAR BÜYÜK GÜN; 18 MART

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıldönümünü kutladığımız bu günde, geriye dönmeyi düşünmeyen, vatan, millet, bayrak ve mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin “Şehitler Günü” nü idrak etmenin gururunu ve onurunu yaşamaktayız. Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale şehitlerine yazdığı şiirinde de vurguladığı gibi, ‘tarihe sığmayacak kadar büyük’ bugünde başta Gazi […]
Çankırı - 18 Mart 2021 20:06 A A

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıldönümünü kutladığımız bu günde, geriye dönmeyi düşünmeyen, vatan, millet, bayrak ve mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin “Şehitler Günü” nü idrak etmenin gururunu ve onurunu yaşamaktayız.

Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale şehitlerine yazdığı şiirinde de vurguladığı gibi, ‘tarihe sığmayacak kadar büyük’ bugünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal Savaşının tüm kahramanlarını, kanlarıyla ve canlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum.

Dr. Hüseyin SARIKAYA

 İl Sağlık Müdürü

Çankırı - 20:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.