21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ŞUBAT AYI MUHTARLAR TOPLANTISI ILGAZ’DA YAPILDI

Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı bu ay Ilgaz ilçemizde yapıldı. Vali Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında, Ilgaz İlçemizde faaliyet gösteren AKBAK Otel’in konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali AKTAŞ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Ilgaz Kaymakamı Osman UĞURLU, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. […]
Çankırı - 21 Şubat 2020 09:24 A A

Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı bu ay Ilgaz ilçemizde yapıldı.
Vali Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında, Ilgaz İlçemizde faaliyet gösteren AKBAK Otel’in konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali AKTAŞ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Ilgaz Kaymakamı Osman UĞURLU, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Ilgaz Belediye Başkan Yardımcısı  İsmail DEMİRCİ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, ilgili daire amirleri, Ilgaz İlçe İl Genel Meclisi Üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile diğer yetkililer katıldı.
Toplantı açılışında konuşan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, “Senede bir gün bir ilçemize gidiyoruz. Her ay bir ilçemizde Muhtarlar Toplantısını yapıyoruz. Bu toplantıda halkın ve demokrasinin temsilcisi olan muhtarlarımızdan köylerinin sorun ve taleplerini dinliyoruz. Bizler ile toplantı haricinde de görüşebilirsiniz sizlere her zaman kapımız açıktır.” şeklinde konuştu.
Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın konuşmasının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Kadına Yönelik Şiddetle ile ilgili sunum yapıldı. Muhtarların talepleri dinlenerek, yapılan istişarelerin ardından toplantı sona erdi.

Çankırı - 09:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.