Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

SPOR SALONLARI VE TESİSLER YENİLENİYOR

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ömer Topuz Güreş Salonu, yapılan tadilat çalışmalarının ardından kullanıma hazır hale geldi. Çankırı güreşçilerine hizmet verecek olan salonda, sporculara ait soyunma odaları, banyo ve tuvaletler bakım onarımdan geçirilerek iyileştirildi. Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, mevcut güreş salonunu yeniledi. İç ve dış cephesinde yapılan düzenlemeler ile yeni görünümüne kavuşan […]
Çankırı - 22 Ağustos 2020 20:51 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ömer Topuz Güreş Salonu, yapılan tadilat çalışmalarının ardından kullanıma hazır hale geldi. Çankırı güreşçilerine hizmet verecek olan salonda, sporculara ait soyunma odaları, banyo ve tuvaletler bakım onarımdan geçirilerek iyileştirildi.

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, mevcut güreş salonunu yeniledi. İç ve dış cephesinde yapılan düzenlemeler ile yeni görünümüne kavuşan Ömer Topuz Güreş Salonu’nu, antrenmanlara uygun hale getirildi. Yoğun yağışlarda açık tribünde sıkıntı yaratan problemler de çözüme kavuşturuldu.   

Çalışmaların ardından güreş salonunda incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak “ Önemli şampiyonlarımızdan merhum Ömer Topuz’un adını taşıyan güreş Salonu’nun güreş camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Çankırı - 20:51 A A
BENZER HABERLER