13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

SOPACI: “BAYRAMLAR İNSANI İNSAN YAPAN DEĞERLERİN YOĞUN OLARAK YAŞANDIĞI GÜNLERDİR”

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Kurban Bayramı vesilesiyle yayınladığı kutlama mesajında, “Kovid-19 salgınında normalleşme sürecine girdiği bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.” dedi. Belediye Başkanı Sopacı, tüm İslam âleminin Kurban Bayramını tebrik ettiği mesajına şöyle devam etti: “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. […]
Çankırı - 20 Temmuz 2021 00:35 A A

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Kurban Bayramı vesilesiyle yayınladığı kutlama mesajında, “Kovid-19 salgınında normalleşme sürecine girdiği bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Sopacı, tüm İslam âleminin Kurban Bayramını tebrik ettiği mesajına şöyle devam etti:

“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin kentimiz, ilimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum. Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Çankırı - 00:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.