13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

SON BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM ÇANKIRI’DA CENAZE NAMAZINA KATILDI

Eski TBMM Başkanı, eski ve son Başbakan, halen de Ak Parti İzmir Milletvekili olan Binali Yıldırım, dünürü Mehmet Karaman’ın amcası Avukat İsmail Hakkı Karaman’ın (72) cenaze törenine katıldı. Yaşlılığa bağlı rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede, 18 Kasım Pazartesi günü hayatını kaybeden Avukat İsmail Hakkı Karaman için Çankırı Hoca Ahmet Yesevi Camii’nde, ikindi namazı sonrasında cenaze […]
Çankırı - 19 Kasım 2019 23:34 A A

Eski TBMM Başkanı, eski ve son Başbakan, halen de Ak Parti İzmir Milletvekili olan Binali Yıldırım, dünürü Mehmet Karaman’ın amcası Avukat İsmail Hakkı Karaman’ın (72) cenaze törenine katıldı.

Yaşlılığa bağlı rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede, 18 Kasım Pazartesi günü hayatını kaybeden Avukat İsmail Hakkı Karaman için Çankırı Hoca Ahmet Yesevi Camii’nde, ikindi namazı sonrasında cenaze töreni düzenlendi. Törene Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Vali Vekili Abdullah Aslaner, Belediye Başkan Vekili Mehmet Filiz, Çankırı Baro Başkanı Erkan Köroğlu, Çankırı Barosu Avukatları ve vatandaşlar katıldı.

Karaman’ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından, Merkez Sarıbaba Aile Mezarlığı’nda toprağa verildi. Çankırı merkezde esnaf ziyaretlerinde bulunan Yıldırım daha sonra ilimizden ayrıldı.

Çankırı - 23:34 A A
BENZER HABERLER