Açık
  • EURO
  • DOLAR

SEVGİ SELİ ÇANKIRI’DAN ANITKABİR’E UZANDI

Çankırılı çocuklar, 10 Kasım Atatürk’ün ölümünün 85. yıl dönümünde Anıtkabir’de Atası ile buluştu.  Çocuklar, bu kez anneannelerini, babaannelerini ve dedelerini de götürdü. Çankırı Belediyesi organizasyonunda aile büyükleri ile torunlar,  Atatürk’ün huzuruna çıktı.  Çocuk Meclisi tarafından düzenlenen anma programında ellerinde Türk bayrakları ile Çankırı’dan yola çıkan kafile, Anıtkabir’i ziyaret etti. Atatürk’e duydukları minneti, sevgiyi, özlemi ve […]
Eğitim - 10 Kasım 2023 15:55 A A

Çankırılı çocuklar, 10 Kasım Atatürk’ün ölümünün 85. yıl dönümünde Anıtkabir’de Atası ile buluştu.  Çocuklar, bu kez anneannelerini, babaannelerini ve dedelerini de götürdü.

Çankırı Belediyesi organizasyonunda aile büyükleri ile torunlar,  Atatürk’ün huzuruna çıktı.  Çocuk Meclisi tarafından düzenlenen anma programında ellerinde Türk bayrakları ile Çankırı’dan yola çıkan kafile, Anıtkabir’i ziyaret etti. Atatürk’e duydukları minneti, sevgiyi, özlemi ve saygıyı göstermek için Başkente çıkarma yapan çocukları sabahın erken saatlerinde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen uğurladı.

Eğitim - 15:55 A A
BENZER HABERLER