13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

SELÇUK KILINÇ: “ÇANKIRI’DA VOLEYBOLU SEVEN BİR KİTLE VARDI”

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü’nün tecrübeli pasörü Selçuk Kılınç, yeni sezona ilişkin açıklamalarda bulundu. Sezon boyunca Çankırı halkına seyir zevki yüksek maçlar izleteceğimize inanıyoruz Selçuk Kılınç yaptığı açıklamada, “Bu sene Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Voleybol Takımı, oldukça genç, hırslı ve savaşan bir ekip kurdu. Çok kısa sürede uyum sağladık ve iyi bir arkadaşlık ortamı oluşturduk. […]
Genel - 13 Ekim 2021 22:37 A A

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Kulübü’nün tecrübeli pasörü Selçuk Kılınç, yeni sezona ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sezon boyunca Çankırı halkına seyir zevki yüksek maçlar izleteceğimize inanıyoruz

Selçuk Kılınç yaptığı açıklamada, “Bu sene Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor Voleybol Takımı, oldukça genç, hırslı ve savaşan bir ekip kurdu. Çok kısa sürede uyum sağladık ve iyi bir arkadaşlık ortamı oluşturduk. 2.ligin en zor grubunda olmamızın genç arkadaşlarım için daha iyi olacağını düşünüyorum. Kulüp yetkililerimiz ve hocalarımızla beraber yakaladığımız bu güzel takım ortamını Play-Off’lara kalarak taçlandırmak istiyoruz. Sezon boyunca Çankırı halkına seyir zevki yüksek maçlar izlettirmek istiyoruz. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde farklı kulüplerde forma giydim. Hatırladığım kadarıyla 2012-2014 yılları arasında Çankırı takımına karşı oynadım. O yıllarda Çankırı’da seyirci potansiyeli yüksek, Voleybolu seven bir kitle vardı. Umarım bizim maçlarımızda da tribün desteği olur. Yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Genel - 22:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.