reklam
reklam
DOLAR32,2494% 0.07
EURO35,0152% 0.1
STERLIN41,3964% 0.53
FRANG35,2838% 0.09
ALTIN2.412,01% 0,09
BITCOIN67.328,40-2.818
reklam

ŞEHRİN YENİ UMUDU “ÇANKIRISPOR YÜKSELİŞ”

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Çankırı’da, adını yeni yeni duymaya başladığımız ancak girdikleri her dalda zirveye talip olduklarını söyleyen bir spor kulübümüz daha var. Çankırıspor Yükseliş Spor Kulübü Basketbol, Voleybol, Boks, Güreş ve Futbol dallarında gençlerimizi altyapıdan yetiştirerek zirveye çıkarmayı hedefliyor. Halen kadrolarında birçok başarıya imza atmış sporcuların bulunduğunu belirten tecrübeli ve hırslı Yönetim Kurulu, Olay 18 haber sitemize kulübün kuruluşu ve hedefleri hakkında bir açıklama yaptı:

“Şehrin yanlış gerçeğine bakıldığı zaman spor sadece futboldan ibaret bir şey gibi görünüyor ancak spor dünyada çok geniş kapsamlı ve her yaş fizik ve zekaya göre çeşitliliği olan bir sosyal aktivitedir. Kulübümüzü kurma amacımız şehrimizde yapılan yanlışları biraz olsun değiştirmek sporu geliştirmek ve sporcu yetiştirmektir.
Futbol, basketbol ve voleybol dışında amatör ve ferdi branşlar ile de hedefin tam bir spor kulübü olduğu ve Çankırı’nın öz evlatlarına sahip çıkma çabasında olduğumuzu herkes ile paylaşmak isteriz. Yıllar sonra şehrimizde, ligde yer alacak bir bayan ve erkek basketbol takımları dışında gene şehrimizin kendi çocukları ile sahada olacağımız voleybol takımlarımız hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

Futbolda var mısınız sorusuna da evet varız ancak paralar harcansın takım dağılsın herkes para versin 2 gün sonra yönetim istifa etsin demek yerine en az 3 yıl boyunca yetiştir geliştir mantığı ile diğer branşlarda olduğu gibi altyapıya önem verildikten sonra kalıcı olmak için üst lig hedeflerimiz olacaktır.

Yola çıkarken dediğimiz gibi destek olmuyorsanız da engel olmaya çalışmayın bizlere yeter.

Çankırıspor YÜKSELİŞ Yönetim Kurulu”

reklam

YORUM YAP