16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

“ŞEHRİMİZ ÇANKIRI” KİTABI TANITILDI

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde uygulanan proje kapsamında Çankırı’da hazırlanan “Şehrimiz Çankırı” isimli kitabın tanıtımı yapıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın eşi Seval AKTAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet HALLAÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, daire müdürleri ve Kitap […]
Çankırı - 13 Mart 2020 11:37 A A

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde uygulanan proje kapsamında Çankırı’da hazırlanan “Şehrimiz Çankırı” isimli kitabın tanıtımı yapıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın eşi Seval AKTAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet HALLAÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, daire müdürleri ve Kitap Hazırlama Komisyonu üyeleri katıldı.

Şehrimiz Çankırı kitabı ile ilgili sunum yapan kitabın editörü İbrahim GÖKMEN, kitap hakkında detaylı bir sunum yaparak kitabın içeriği konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Ders kitabı olarak planlanan Şehrimiz Çankırı kitabının Çankırı’nın tarihi ve kültürüyle ilgili önemli bir bilgi kaynağı olduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, kitabın hazırlanmasında emeği geçen eğitimcilere teşekkür etti.

Ders kitabı olarak hazırlanan kitapta Çankırı’nın tarihi, kültürü, doğası, turistik değerleri ve daha birçok konuda bilgi veriliyor. Kitabın okullarda ders olarak okutularak çocukların Çankırı ile ilgili detaylı bilgiye sahip olması amaçlanıyor.

Çankırı - 11:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.