Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BİSİKLET TURU DÜZENLEDİLER

Tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamış olan Türk Milleti, tarihin her döneminde çeşitli entrikalarla ve saldırılarla yıpratılmaya, zayıflatılmaya ve yok edilmeye çalışılsa da, her zaman daha da güçlü bir şekilde düşmanlara gereken dersi vermiştir. Kurtuluş Savaşında yaşlısıyla genciyle, kadınıyla erkeği ile omuz omuza veren Türk Milleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde topyekûn mücadele ile nice […]
Çankırı - 31 Ağustos 2022 21:43 A A

Tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamış olan Türk Milleti, tarihin her döneminde çeşitli entrikalarla ve saldırılarla yıpratılmaya, zayıflatılmaya ve yok edilmeye çalışılsa da, her zaman daha da güçlü bir şekilde düşmanlara gereken dersi vermiştir.

Kurtuluş Savaşında yaşlısıyla genciyle, kadınıyla erkeği ile omuz omuza veren Türk Milleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde topyekûn mücadele ile nice kahramanlıklar, nice destanlar yazmış ve Anadolu topraklarını işgalcilerden temizleyerek, hür ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerini atmıştır.

30 Ağustos, tarihi şan, şeref ve kahramanlıkla dolu Türk Milletinin en büyük zaferlerinden biridir. Bu kutlu zaferin 100. yılında vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anmak için Çankırı 18 Vites Bisiklet ve Doğa Kulübü olarak bisikletlerimizle sehir turu gerçekleştirdik. Tüm şehitlerimizin Ruhları şad, mekânları cennet olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Engin ÇİMEN
KULÜP BAŞKANI

Çankırı - 21:43 A A
BENZER HABERLER