reklam
reklam
DOLAR 31,0079 % 0.31
EURO 33,5437 % 0.26
STERLIN 39,1889 % 0.35
FRANG 35,2343 % 0.43
ALTIN 2.016,43 % 0,22
BITCOIN 1.598.400 -0.612
reklam

ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN TEMSİLCİLERİNDEN BAYRAM KUTLAMASI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanlığı, Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği, Çankırı 18 Vites Bisiklet ve Doğa sporları kulübü ile “İlimizde İftar Şehidimden Fatiha Sizden” kampanyamıza gösterdiğiniz teveccüh ve destek ile; Çankırı içinden ve Çankırı dışından Ramazan ayı boyunca bizleri yalnız bırakmayan Can hemşerilerimize sonsuz şükranlarımızı borç biliyoruz.

Sizlerle, Şehitlerimizin desteklerinizle anılmasına ve Çankırımızda UNUTMADIK UNUTTURMADIK diyebilmemiz adına gösterdiğiniz özveri, zor günlerin dayanışma ruhu ile Çankırı ilimizin küllerinden doğmaya hazır yanardağ olduğunu tüm TÜRKİYE’ye göstermiş olduk. Çoğu ilimizden ve Gurbette yaşayan Koca Yürekli hemşerilerimizden aldığımız geri dönüşlerle bu zamana kadar yapılması gerekenlerin yapılmadığını, daha çok hizmet ederek eksikliğin giderilmesi gerektiğini öğrenmiş olduk. Aynı şevkle Şehitlerimizin kıymetli ailelerine ve Gazilerimize hizmet edebilmek adına Dualarınıza ve Maddi Manevi desteklerinize ihtiyacımız olunduğunun bilinmesini siz değerli hemşerilerimizin bilgisine arz ederiz.

Yeni bir Ramazan Bayramının Heyecanı ile zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde;

Öncelikli olarak Aile ve Çocuklarından uzak kalma pahasına cansiperane mücadele örneği gösteren Sağlık çalışanlarımız, Emniyet ve Jandarma Personellerimiz ve Vefa grubundaki tüm görevlilerimizin olmak üzere siz Değerli Koca Yürekler, Çankırı’lı Hemşerilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle Kutluyoruz.  Rabbimden salgın hastalıklardan kurtulmayı sevdiklerimizle doya doya sarılabildiğimiz ve hasret giderebildiğimiz günlerde yeni bayramlara ulaşmayı diliyoruz.

Evde Kal ÇANKIRIM  Hayat Eve Sığar   

ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ ADINA

TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI ÇANKIRI ŞUBE BAŞKANLIĞI

ÇANKIRI ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ

ŞEHİT GAZİ BİRLİKSEN ÇANKIRI İL BAŞKANLIĞI

ÇANKIRI 18 VİTES BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ

reklam

YORUM YAP