Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN DESTEK

      Eğitime devam eden öğrencilerimizin yaşlarına uygun düzeyde bilimsel, eğitsel ve yönetsel çalışmalar yapmak üzere Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği  protokolü imzalandı. Protokol kapsamında kültürel aktivitelerde iş birliği yoluna gidilecek olup; bu kapsamda resim, kolaj ve şiir gibi yarışmalar düzenlenecektir.   […]
Çankırı - 3 Haziran 2021 18:58 A A

      Eğitime devam eden öğrencilerimizin yaşlarına uygun düzeyde bilimsel, eğitsel ve yönetsel çalışmalar yapmak üzere Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği  protokolü imzalandı. Protokol kapsamında kültürel aktivitelerde iş birliği yoluna gidilecek olup; bu kapsamda resim, kolaj ve şiir gibi yarışmalar düzenlenecektir.

      İş birliği protokolü Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke, Şehidimiz Piyade Er Tevfik Ekşi’nin babası Ömer Ekşi, yönetim kurulu üyesi Cengiz Demirel ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer Öztürk’ün  katılımı ile gerçekleştirildi. Protokolün ilimiz  eğitim camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Çankırı - 18:58 A A
BENZER HABERLER