13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN ŞEHADET GÜNÜNDE DUALARLA ANILDI

5 Ocak 2017’de İzmir Adliyesi’ne PKK’lı teröristlerce yapılacak olan saldırıyı büyük bir kahramanlık göstererek engelleyen, ancak kalleş kurşunlara hedef olup şehit düşen Polis Memuru Fethi Sekin, şehadetinin 4. yıldönümünde Elazığ’ın Baskil ilçesinde ve tüm Türkiye’de törenler ve dualarla anıldı. 1973 yılında Baskil ilçesi Doğancık köyünde dünyaya gelen Şehit Fethi Sekin, 1995 yılında Samsun 19 Mayıs […]
Çankırı - 5 Ocak 2021 13:59 A A

5 Ocak 2017’de İzmir Adliyesi’ne PKK’lı teröristlerce yapılacak olan saldırıyı büyük bir kahramanlık göstererek engelleyen, ancak kalleş kurşunlara hedef olup şehit düşen Polis Memuru Fethi Sekin, şehadetinin 4. yıldönümünde Elazığ’ın Baskil ilçesinde ve tüm Türkiye’de törenler ve dualarla anıldı.

1973 yılında Baskil ilçesi Doğancık köyünde dünyaya gelen Şehit Fethi Sekin, 1995 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Polis Meslek Yüksek Okulu’nda mezun olarak çok sevdiği Polislik mesleğine Kilis ilinde başladı. Kilis’ten sonra Bingöl’e ve ardından da İzmir’e tayin olan Sekin, uzun yıllar İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi Motosikletli Şahinler Timi’nde görev yaptı.

5 Ocak 2017’de İzmir Adalet Sarayı C Blok girişinde nöbetteyken PKK’lı teröristlerce bomba yüklü araç ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda şehit düşen Fethi Sekin’in Baskil ilçesi Doğancık köyündeki kabri başında düzenlenen törende Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Çankırı - 13:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.