13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ŞEHİT MEHMET ATA MTAL’DEN ÖDÜLLÜ MARKA YARIŞMASI

İlimiz Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Ödüllü Marka Yarışması” düzenliyor. 2023 yılı itibariyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gıda Atölyesi’nde süt ürünleri (yoğurt,  peynir, ayran) üretimi alanında ruhsat alım işlemleri tamamlanarak üretim faaliyetlerine başlanmıştır. Bu kapsamda okul bünyesinde üretilen süt ürünlerinin özelliklerini sade, yaratıcı, işlevsel […]
Eğitim - 18 Mart 2023 22:49 A A

İlimiz Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Ödüllü Marka Yarışması” düzenliyor. 2023 yılı itibariyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gıda Atölyesi’nde süt ürünleri (yoğurt,  peynir, ayran) üretimi alanında ruhsat alım işlemleri tamamlanarak üretim faaliyetlerine başlanmıştır.

Bu kapsamda okul bünyesinde üretilen süt ürünlerinin özelliklerini sade, yaratıcı, işlevsel ve akılda kalıcı bir biçimde yansıtılması amacıyla marka yarışması düzenleniyor. Ödüllü olarak düzenlenen yarışmaya, katılım ücretsiz olup, 15 yaşını doldurmuş ve İlimizde ikamet eden tüm vatandaşlarımız yarışmaya başvuru yapabileceklerdir. Başvuruların değerlendirilmesinde belirtilen marka isimlerinin kısa, özgün, ayırt edici ve üretilen ürünlerle uygun olması özellikleri aranacaktır.

Yarışma hakkında detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi web sayfası veya Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yarışma şartnamesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Yarışma başvuru sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ 

Eğitim - 22:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.