Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE YAREN OLMAK” KONULU RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

      Vali Abdullah AYAZ, Çankırı Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ile Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen Ortaokul öğrencileri arası “Şehit Aileleri ve Gazilerle Yaren Olmak” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi. Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ödül merasimine Vali AYAZ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN, İl […]
Çankırı - 18 Mart 2021 12:27 A A
      Vali Abdullah AYAZ, Çankırı Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ile Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen Ortaokul öğrencileri arası “Şehit Aileleri ve Gazilerle Yaren Olmak” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ödül merasimine Vali AYAZ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği yöneticileri ile öğrenci ve aileleri katıldı. Öğrencilerle bir bir tanışan Valimiz Abdullah AYAZ, başarılı olarak dereceye giren öğrencileri tebrik etti.
Yarışmada birinci olan Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Mete Hasan ÖZTAŞ, ikinci olan İsmet İnönü Ortaokulu öğrencisi Zeynep Cemile OĞUZ ve üçüncü olan Mehmetçik Ortaokulu öğrencisi Nil İkra KAYALI’ya ödüllerini takdim eden Vali AYAZ, öğrencilere kitap hediye etti.
Çankırı - 12:27 A A
BENZER HABERLER