14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ŞEHİR MERKEZİNDE 2 OTOPARK ASFALTLANDI

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde PTT binası arkasında ve Polis Evi yanında bulunan iki otoparkı da asfaltladı.  Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalar kapsamında 680 ton asfalt döktü. Otopark girişlerine ise  otopark sistemi kuruldu. Çankırı’da şehir merkezinde hizmet veren iki otopark, Belediye ekiplerince sıcak asfalt ile kaplandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, araç […]
Çankırı - 12 Mayıs 2020 14:25 A A

Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde PTT binası arkasında ve Polis Evi yanında bulunan iki otoparkı da asfaltladı.  Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalar kapsamında 680 ton asfalt döktü. Otopark girişlerine ise  otopark sistemi kuruldu.

Çankırı’da şehir merkezinde hizmet veren iki otopark, Belediye ekiplerince sıcak asfalt ile kaplandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, araç yoğunluğunun yaşandığı şehir merkezindeki iki otoparkta düzenlemeler yaparak araçların daha düzgün park edilmesini sağlayacaklarını söyledi. Esen, asfalt çalışmasının ardından yapılacak olan otopark içi yatay işaretlemeler ile araçların daha kontrollü bir şekilde park etmelerini amaçladıklarını kaydetti.

Çankırı - 14:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.