20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

SAYIN VALİMİZİN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI

Yaşlılarımız, kültürümüzü, örf ve adetlerimiz ile manevi değerlerimizi bizlere miras bırakarak yarınlara taşımamızı sağlayan, geleceğe ışık tutmamıza vesile olan değerlerimizdendir.  Milletimiz, tarihinin her döneminde yaşlılarını baş tacı ederek, onların engin tecrübelerinin kıymetini bilmiş ve bu sayede toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmayı başarmıştır. Bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, […]
Çankırı - 18 Mart 2020 11:33 A A

Yaşlılarımız, kültürümüzü, örf ve adetlerimiz ile manevi değerlerimizi bizlere miras bırakarak yarınlara taşımamızı sağlayan, geleceğe ışık tutmamıza vesile olan değerlerimizdendir. 

Milletimiz, tarihinin her döneminde yaşlılarını baş tacı ederek, onların engin tecrübelerinin kıymetini bilmiş ve bu sayede toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmayı başarmıştır. Bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis, onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren bir kültür ve geleneğe mensubuz. Toplum olarak, yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve hoşgörüyü göstermek en önemli vazifelerimizdendir. 

Bu duygularla, bütün büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve uzun ömürler diliyorum.

 Hamdi Bilge Aktaş
Çankırı Valisi
Çankırı - 11:33 A A
BENZER HABERLER