Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

SAĞLIK BAKANLIĞI YETKİLİLERİ’NDEN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET

Sağlık Bakanlığına bağlı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Semih KORKUT ve Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Ali Emre ÇAĞAN, İl Sağlık Müdür Vekili Hüseyin SARIKAYA ile birlikte Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ı ziyaret etti. Acil Sağlık Hizmetleri değerlendirmesi yapmak, 112 acil sağlık hizmetleri istasyonlarını ziyaret etmek ve çeşitli incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Dr. Semih […]
Çankırı - 22 Ocak 2020 21:20 A A

Sağlık Bakanlığına bağlı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Semih KORKUT ve Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Ali Emre ÇAĞAN, İl Sağlık Müdür Vekili Hüseyin SARIKAYA ile birlikte Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ı ziyaret etti.
Acil Sağlık Hizmetleri değerlendirmesi yapmak, 112 acil sağlık hizmetleri istasyonlarını ziyaret etmek ve çeşitli incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Dr. Semih KORKUT, Vali AKTAŞ’ı da ziyaret ederek yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali AKTAŞ, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Semih KORKUT ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Çankırı - 21:20 A A
BENZER HABERLER