14° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

SADIK AK KÜÇÜK CİMNASTİKCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

İzmir’de, 1 – 3 Ekim 2021 tarihlerinde takım halinde Küçük Erkeler kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Senkron Cimnastik Kulübü’nün sporcuları, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak tarafından ödüllendirildi. İl Müdürü Sadık Ak’ın makamında gerçekleşen programda, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Antrenörler Mustafa Öztürk ile Selman Acar ve sporcular hazır bulundu. Gençlik ve Spor İl Müdürü […]
Genel - 15 Ekim 2021 20:12 A A

İzmir’de, 1 – 3 Ekim 2021 tarihlerinde takım halinde Küçük Erkeler kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Senkron Cimnastik Kulübü’nün sporcuları, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak tarafından ödüllendirildi. İl Müdürü Sadık Ak’ın makamında gerçekleşen programda, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Antrenörler Mustafa Öztürk ile Selman Acar ve sporcular hazır bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, tüm sporcuları hediyelerle onurlandırırken elde edilen derecelerden dolayı tebrik etti. Sadık Ak, Çankırı’nın adının bu tür müsabakalarda duyulmasından gururu duyduğunu belirterek, takım halinde Türkiye 3.sü olan Muhammed Talha Karatosun, Muhammed Güvendi, Eymen Ensar Kibar ve Mehmet Kaan Battal ile Antrenörleri Mustafa Öztürk ve Selman Acar’a başarılar diledi.

Genel - 20:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.