Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

SADIK AK: “TESİSLERİMİZİ KÜÇÜK BÜTÇELERLE HAYATA DÖNDÜRÜYORUZ”

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kamp Eğitim Merkezi’nde bulunan 1 No’lu Sentetik Futbol Sahası’nda futbol kulüplerine önemli katkı sunacak çalışmayı başlattı. İl Müdürlüğü, yağmur sularının tepelerden getirdiği milin sahaya girmesini önlemek amacı ile istinat duvarının yapılması çalışmalarına start verdi. Önümüzdeki dönemlerde Çankırı futboluna büyük katkı sağlayacak çalışmanın çok önemli bir adım olduğunu belirten İl […]
Çankırı - 17 Kasım 2020 23:00 A A

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kamp Eğitim Merkezi’nde bulunan 1 No’lu Sentetik Futbol Sahası’nda futbol kulüplerine önemli katkı sunacak çalışmayı başlattı. İl Müdürlüğü, yağmur sularının tepelerden getirdiği milin sahaya girmesini önlemek amacı ile istinat duvarının yapılması çalışmalarına start verdi.

Önümüzdeki dönemlerde Çankırı futboluna büyük katkı sağlayacak çalışmanın çok önemli bir adım olduğunu belirten İl Müdürü Sadık Ak, “ 2011’de meydana gelen sel baskınından sonra işlevini yitiren futbol sahasını ufak dokunuşlarla tekrar elverişli hale getiriyoruz. Bakıma muhtaç bütün  tesislerimizi küçük bütçelerle adeta hayata döndürüyoruz. Gece gündüz demeden çalışıp, bütün tesislerimizi hazır hale getireceğiz” şeklinde konuştu.

İstinat duvarının tamamlanması ile birlikte ilave tribünler eklenerek, otopark zeminine beton asfalt dökülecek ve çevre düzenlemesi yapılarak 1 No’lu Sentetik Futbol Sahası faaliyetlere hazır hale gelecek.

Çankırı - 23:00 A A
BENZER HABERLER