reklam
reklam
DOLAR31,5736% 0.66
EURO34,3320% 0.82
STERLIN40,0888% 0.87
FRANG35,6844% 0.46
ALTIN2.148,99% 0,00
BITCOIN2.154.5858.686
reklam

SADECE BU HAFTA 7 ŞEHİT VEREN UZMAN ÇAVUŞLARDAN SERT TEPKİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
SADECE BU HAFTA 7 ŞEHİT VEREN UZMAN ÇAVUŞLARDAN SERT TEPKİ
reklam

Uzmanlar Federasyonu Genel Başkanı Ali Tilkici, sosyal medya üzerinden Uzman Çavuşlara çirkin benzetmeler yapan Fatih Danış isimli kullanıcıya ateş püskürdü. Medya Ankara’nın haberine göre “20 yaşında aileyle arayı bozup parasız kalınca kızlar // erkekler” şeklinde paylaşım yaparak, genç kızların kötü yola düştüğü erkeklerin de uzman çavuş olduğu yönünde ifadeler kullanan Fatih Danış isimli kullanıcıya Uzmanlar Federasyonu Genel Başkanı sert tepki gösterdi ve konuyu yargıya taşıdı.

Sadece bu hafta yedi şehit veren kahraman ordumuzun yiğit uzman çavuşlarına yapılan hakareti gündeme getiren Ali Tilkici şu ifadeleri kullandı:

Müptezel Fatih Danış ailesiyle arası bozulan kızlarımızı erotik resimlerini satan fahişe, erkekleri de Türk Silahlı Kuvvetleri’nin en fazla şehit gazi vermiş Uzman Çavuşları olarak yazmışsın. Sadece bu hafta 7 tane Uzman Çavuş şehit oldu. Kaldır o paylaşımı özür dile Kahramanlardan.

Fatih sen aile terbiyesi almamışsın. Bu aziz milletin kızlarına para için erotik resim satan fahişelerle, Silahlı Kuvvetlerin en fazla şehit gazi veren yiğitlerine para için herşeyi yapacak kişilerle eşleştirmişsin Bunun hesabını vereceksin, yakanı bırakmayacağım.

Özür dileyeceksin; hem aziz Milletimizin kız evlatlarından, hem de kahraman uzman çavuşlarımızdan. Sen ve senin gibi ağzı çamur balçık kişiler şehadetin timsali rütbeyi o pis ağızlarına almamayı öğrenecek.

Parasız kalan kızlarımız erotik sitelere soyunuyor öyle mi??? Erkeklerimiz de uzman çavuş oluyorlar… Sana bu benzetmenin hesabını soracağım. Yarın Cumhuriyet Savcılarına başvuracağım. Cumhuriyetin genç evlatlarına yaptığın bu ahlaksızlığın hesabını vereceksin.

Vatanın bölünmez bütünlüğü, Aziz Milletimizin huzuru için “Ölürsem Şehit Kalırsam Gazi” anlayışıyla görev yapan, soğuk mermer mezar taşlarını evlatlarına Baba diye öptüren yiğitlerin, Uzman Çavuşların ismini ağzına alırken usturuplu olacaksın. Herkes haddini bilecek.”

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.