Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ŞABANÖZÜ BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ HASTANE SERVİSİ

      Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan, geçici olarak Yeni Mahalle’deki Çok Programlı Lise’de hizmet verecek olan Devlet Hastanesi’ne Şabanözü halkının rahatça gidip gelebilmeleri için servisleri ücretsiz olarak hizmete sunduklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Özcan’ın paylaşımı şu şekilde:       “Şabanözü İlçe Devlet Hastanesi, Yeni Mahallede bulunan çok programlı lise kampüsü içerisinde hizmet […]
Çankırı - 17 Şubat 2021 20:19 A A
      Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan, geçici olarak Yeni Mahalle’deki Çok Programlı Lise’de hizmet verecek olan Devlet Hastanesi’ne Şabanözü halkının rahatça gidip gelebilmeleri için servisleri ücretsiz olarak hizmete sunduklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Özcan’ın paylaşımı şu şekilde:
      “Şabanözü İlçe Devlet Hastanesi, Yeni Mahallede bulunan çok programlı lise kampüsü içerisinde hizmet vermeye başlamıştır.
      Bu nedenle hemşehrilerimizin hastaneye ulaşımlarını sağlamak üzere, 18 Şubat 2021 tarihinden itibaren hafta içi her gün aşağıda belirtilen saatlerde, çarşı merkezi Belediye hizmet binası önünden Belediyemizce ücretsiz servis hizmeti verilecektir.
Servis Saatleri:
09:00
10:00
11:00
13:00
14:00
15:00 olacaktır.
Halkımıza duyurulur.”
Çankırı - 20:19 A A
BENZER HABERLER