Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

RİTMİK CİMNASTİK MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda “3 çember 2 labut” aletinde, Türkiye Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu. Çerkeş/Saçak Beldemizden Eda Asar ile Duygu Doğan, Azra Akıncı, Peri Berker ve Nil Karabina’dan oluşan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımımız bu başarısıyla Ukrayna’da Ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandırdı. Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu sosyal medyadan bir […]
Çankırı - 30 Kasım 2020 20:45 A A

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda “3 çember 2 labut” aletinde, Türkiye Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu. Çerkeş/Saçak Beldemizden
Eda Asar ile Duygu Doğan, Azra Akıncı, Peri Berker ve Nil Karabina’dan oluşan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımımız bu başarısıyla Ukrayna’da Ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandırdı.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu sosyal medyadan bir kutlama mesajı yayınladı. Çivitcioğlu mesajında, “Çerkeş / Saçak Beldemizden kardeşimiz #EdaAsar ile Duygu Doğan, Azra Akıncı, Peri Berker ve Nil Karabina’dan oluşan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımımız Avrupa Şampiyonu. Şu zor günlerde moral oldunuz, umut oldunuz. Bize yaşattığınız bu gurur için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da yaptığı kutlama konuşmasında; “Avrupa Şampiyonası’nda Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ise “Avrupa Ritmik Cimnastik Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Kadın Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımımızı gönülden kutluyorum. Teknik ekip başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun.” diyerek Milli Takım oyuncularını kutladı.

Çankırı - 20:45 A A
BENZER HABERLER