Açık
  • EURO
  • DOLAR

REKTÖR ÇİFTÇİ MEMUR-SEN VE EĞİTİM BİR-SEN GENEL BAŞKANI ALİ YALÇIN’I ZİYARET ETTİ

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı Ankara’daki Genel Merkez makamında ziyaret etti. Memur-Sen Genel Merkez Yöneticileri ile Çankırı Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ahmet Dönmez’in de hazır bulunduğu ziyarette; Memur-Sen ve Çankırı Karatekin Üniversitesi arasında ki eğitim işbirliği projeleri, ulusal ve uluslararası düzeyde birlikte […]
Çankırı - 28 Mayıs 2021 23:18 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı Ankara’daki Genel Merkez makamında ziyaret etti.

Memur-Sen Genel Merkez Yöneticileri ile Çankırı Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ahmet Dönmez’in de hazır bulunduğu ziyarette; Memur-Sen ve Çankırı Karatekin Üniversitesi arasında ki eğitim işbirliği projeleri, ulusal ve uluslararası düzeyde birlikte yapılabilecek projeler ve eğitim faaliyetleri, akademik ve idari personelin sendikal, sosyal ve özlük haklarının geliştirilmesi konu başlıkları ele alındı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi yaptığı açıklamada; “ Sayın Genel Başkan ile çok faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın hedef olarak koyduğu 2023 vizyonu çerçevesinde gelişime ve bilime açık dördüncü nesil bir üniversite olarak örgütlü sivil toplum kuruluşlarının bilime ve gelişime katkısının olacağı bir yönetim anlayışına sahibiz. Bu anlamda Türkiye genelinde büyük bir teşkilatlanma ağına sahip olan Memur-Sen Genel Başkanımızla da geleceğe yönelik hayata geçireceğimiz birçok vizyoner proje için görüş birliğine vardık. İnşallah bunları hayata geçirdiğimizde bunun katkısını öğrencilerimiz, şehrimiz ve ülkemiz görecek ve daha iyi yerlerde olacağız. Kendilerine nazik ev sahipliği ve destekleri için teşekkür ediyoruz. “dedi.

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Biz kayıtlı üyelerimizin yoğun şekilde bulunduğu tüm üniversitelerimiz ile her zaman yakın ilişkiler ve iş birliği içerisindeyiz.  Bu anlamda da Çankırı Karatekin Üniversitesi bizim yakından takip ettiğimiz ve üyelerimiz ve diğer çalışanların çalışma barışı içerisinde olduğu bir kurum. Bu yeni dönemde Sayın Rektörümüz ile birlikte bu çalışma barışının daha iyi şartlar ve yerlerde olacağına inanıyoruz. Bunun yanı sıra birlikte yerel, ulusal ve uluslararası boyutlarda birçok proje için görüş birliğine vardık. Bu projelerin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyor, Rektörümüze yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Çankırı - 23:18 A A
BENZER HABERLER