reklam
reklam
DOLAR32,2701% 0.07
EURO35,0193% -0.07
STERLIN41,2593% 0.05
FRANG35,3849% 0.11
ALTIN2.446,02% -0,04
BITCOIN68.860,260.125
reklam

REKTÖR ÇİFTÇİ İLÇE ZİYARETLERİNE ELDİVAN SHMYO İLE BAŞLADI

Yayınlanma Tarihi : Google News
REKTÖR ÇİFTÇİ İLÇE ZİYARETLERİNE ELDİVAN SHMYO İLE BAŞLADI
reklam

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, akademik birimler ile yaptığı toplantı ve ziyaretlere fakültelerin ardından ilçelerde bulunan meslek yüksekokulları ile devam ediyor. Rektör Çiftçi bu kapsamdaki ziyaretlerinin ilkini Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na gerçekleştirdi.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Erdem, Prof. Dr. Hüseyin Odabaş ve Genel Sekreter Vekili Sadık Yılmaz’ın da hazır bulunduğu toplantıda ilk olarak Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğretim Görevlisi Bedri Eminsoy, Yüksek Okul ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Sunum sonrasında konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi ise Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu hakkında olumlu çok sayıda geribildirim aldıklarını belirterek Yüksek Okul bünyesinde gerçekleştirilen  bilimsel bazlı ulusal projeler, halka ve dezavantajlı gruplara yönelik yerel kaynaklı sosyal girişimler ve bu çalışmaların Eldivan İlçesi’ne katkısı açısından değerlendirdiğinde  Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun bugün alanında faaliyet gösteren bir çok fakülte ve yüksekokulun çok çok önünde  olduğunu ifade etti.

Rektör Çiftçi konuşmasının devamında ise, bu başarının altında çok iyi bir altyapının, çok iyi bir akademik ve idari kadronun ve çok iyi bir idari yönetim kadronun yer aldığını belirtti. Yönetim olarak sorumluluklarının da farkında olduklarını dile getiren Rektör Çiftçi, başarının ve çalışma huzurunun var olduğu bir birimin daha iyi şartlarda çalışmasını sağlamanın görevleri olduğunu; bu anlamda gerekli destek ve katkıyı vermeye her zaman devam edeceklerini ifade etti. Bu noktada İlçe Belediye Başkanı, milletvekilleri ve devletin ilgili kurumları ile sürekli iletişim ve istişare içerisinde olduklarını söyleyen Çiftçi, katkı ve destekleri için kendilerine teşekkür etti.

Toplantının ardından Meslek Yüksekokulu içerisinde incelemelerde bulunan Rektör Çiftçi, idari personelle sohbet etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

reklam

YORUM YAP