-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

REKTÖR AYRANCI CANLI YAYINDA ÜNİVERSİTE ADAYLARI İLE BULUŞTU

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yıl tercih yapacak adaylara üniversiteleri tanıtmak için başlattığı “Benim Tercihim, Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri” webinarına katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Youtube üzerinden canlı yayınlanan programın moderatörlüğünü Milli Eğitim Uzmanı Ömer Sarıca yaptı. Rektör Ayrancı, programda ÇAKÜ’nün fiziki […]
Eğitim - 24 Haziran 2020 15:49 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu yıl tercih yapacak adaylara üniversiteleri tanıtmak için başlattığı “Benim Tercihim, Çevrimiçi Üniversite Tanıtım Günleri” webinarına katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Youtube üzerinden canlı yayınlanan programın moderatörlüğünü Milli Eğitim Uzmanı Ömer Sarıca yaptı.

Rektör Ayrancı, programda ÇAKÜ’nün fiziki durumu, teknik altyapısı, öğretim kadrosu, akademik bölümleri yanında üniversitenin sosyal, ulaşım ve barınma olanakları hakkında detaylı bilgi verdi. Ayrancı program sonunda, sosyal medya üzerinden gelen ve canlı yayına katılan aday öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Yayının tamamını ÇAKÜ Mobil üzerinden izlemek için TIKLAYINIZ

Eğitim - 15:49 A A
BENZER HABERLER