14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

RAMAZAN DAVULCULARININ BAHŞİŞİ BELEDİYEDEN

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, corona virüs önlemleri kapsamında vatandaşlardan bahşiş toplaması yasaklanan Ramazan davulcularının bahşişlerini verdi.  Coronavirüs önlemleri kapsamında bu yıl Ramazan ayında bahşiş alamayan davulculara Çankırı Belediyesi tarafından destek verildi. Başkan Esen, sosyal mesafe kuralına uygun olarak makamda ağırladığı davulcuların bahşişlerini kendilerine takdim etti. Davulcuların bayramını da kutlayan Esen, “Önümüzdeki yıl Ramazan […]
Çankırı - 22 Mayıs 2020 23:24 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, corona virüs önlemleri kapsamında vatandaşlardan bahşiş toplaması yasaklanan Ramazan davulcularının bahşişlerini verdi. 

Coronavirüs önlemleri kapsamında bu yıl Ramazan ayında bahşiş alamayan davulculara Çankırı Belediyesi tarafından destek verildi. Başkan Esen, sosyal mesafe kuralına uygun olarak makamda ağırladığı davulcuların bahşişlerini kendilerine takdim etti. Davulcuların bayramını da kutlayan Esen, “Önümüzdeki yıl Ramazan ayımız inşallah sizlerin de sahurda çalacağı davullar ve söyleyeceğiniz maniler ile daha coşkulu geçecektir.” dedi. Ramazan davulcuları da Esen’e teşekkür etti ve davul zurna çalarak Belediyeden ayrıldı.

Çankırı - 23:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.