Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

PURSAKLAR’DA HAYATINI KAYBEDEN GENÇLERİN İKİSİ ÇANKIRI’LI

Ankara’da bugün sabah saatlerinde Pursaklar ilçesi Yunus Emre Mahallesi Orhangazi Caddesi’ndeki 3 katlı bir apartmanın garajında, 3 gencin cansız bedeni bulundu. Gelen bilgilere göre apartman sakini Veyis Karataşoğlu, otoparka indiği sırada Halil İbrahim Altıntaş (24), Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu’nun (24) yerde hareketsiz yattığını ve bir kişinin de ağzında da kan olduğunu gördü. Hayatını […]
Çankırı - 2 Ocak 2021 23:28 A A

Ankara’da bugün sabah saatlerinde Pursaklar ilçesi Yunus Emre Mahallesi Orhangazi Caddesi’ndeki 3 katlı bir apartmanın garajında, 3 gencin cansız bedeni bulundu. Gelen bilgilere göre apartman sakini Veyis Karataşoğlu, otoparka indiği sırada Halil İbrahim Altıntaş (24), Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu’nun (24) yerde hareketsiz yattığını ve bir kişinin de ağzında da kan olduğunu gördü.

Hayatını kaybeden gençlerden Halil İbrahim Altıntaş ve Burak Karakoç’un Çankırı Topuzsaray köyü nüfusuna kayıtlı olduğu, Şahinoğlu’nun evli ve biri 1,5 aylık diğeri 2,5 yaşında 2 çocuk babası olduğu, gençlerin araba tutkunu oldukları bildirildi.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye, 112 Acil Servis ve Başkentgaz ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk belirlemelere göre garajda bulunan 3 kişinin hayatını kaybettiğini tespit edildi. Yapılan incelemede, 3 kişinin kapalı garajda otomobilleriyle uğraştığı sırada egzoz gazından zehirlenmiş olabilecekleri üzerinde duruldu. Hayatlarını kaybeden gençlerin kesin ölüm nedeni ise yapılan otopsinin ardından netleşecek.

Ankara Valiliği’nin konu hakkında yaptığı açıklamada şu ayrıntılara yer verildi:

“02.01.2021 günü saat 08:10 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen ihbar sonucunu Pursaklar ilçesi, Orhangazi Caddesi’nde bulunan bir binanın kapalı otoparkında bir otomobilin etrafında 3 erkek şahsın hareketsiz yattığı görülmüş, 112 ekiplerin yaptığı ilk kontrollerde şahısların hayatlarını kaybettiği anlaşılmıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısı’nın bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş, ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir. Olayla ilgili adli tahkikat devam etmektedir.”

 

Çankırı - 23:28 A A
BENZER HABERLER