Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

PAŞABEYOĞLU: “ÖMERALP KADER YARARINA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVAMIZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Çankırı Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Serdar Paşabeyoğlu, SMA hastası Ömeralp Kader yararına düzenledikleri futbol turnuvası hakkında yazılı bir basın açıklaması yaptı. 12 Mart 2022 Cumartesi saat 18:00’de Recep Tayyip Erdoğan Parkı Çankırı Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde başlayacak olan turnuvanın başlangıç vuruşunu yapmak üzere Vali Abdullah Ayaz ile Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in davetli olduklarını belirten Paşabeyoğlu 30 […]
Genel - 9 Mart 2022 21:49 A A

Çankırı Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Serdar Paşabeyoğlu, SMA hastası Ömeralp Kader yararına düzenledikleri futbol turnuvası hakkında yazılı bir basın açıklaması yaptı. 12 Mart 2022 Cumartesi saat 18:00’de Recep Tayyip Erdoğan Parkı Çankırı Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde başlayacak olan turnuvanın başlangıç vuruşunu yapmak üzere Vali Abdullah Ayaz ile Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in davetli olduklarını belirten Paşabeyoğlu 30 Mart’a kadar sürecek turnuvaya tüm Çankırı halkının da davetli olduğunu söyledi.

Serdar Paşabeyoğlu’nun açıklaması şu şekilde:

“Organize ettiğimiz Ömer Alp Halı Saha Futbol Turnuvası 12 Mart saat 18’de Fenerbahçe ve Matematik Evi arasında oynanacak maç ile başlayacaktır. Turnuvayı başlatmak üzere santra vuruşuna Valimiz Abdullah Ayaz Bey ile Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen Bey davet edilmiştir. Katılımları ile başlangıç vuruşuşunu yapacaklar ve 30 Mart saat 21’deki final maçına kadar toplam 30 müsabaka düzenlenecektir.

Emniyet Müdürümüz, Gençlik Spor İl Müdürümüz, Sağlık İl Müdürümüz, Ömer Alp’in ailesi, turnuvamıza katılım sağlayan takımlarımızın kaptanları, taraftarlar ve vatandaşlarımız katılım sağlayacaklardır. Siz kıymetli basın mensuplarımızın katılımı bizim için önemlidir. Bir arada olmayı umuyoruz. Basın toplantısı ile gerekli bilgi akışı tamamlanacaktır.”

Genel - 21:49 A A
BENZER HABERLER