14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

PARKUR ÇALIŞMALARI HEDEFİNE ULAŞTI

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü,  gençlerin geleceğine yönelik çalışmalara destek vermeye devam ediyor.  İl Müdürlüğü bünyesindeki Spor Uzmanları gözetiminde parkur sınavlarına hazırlanan gençlerin elde ettiği başarılar yüz güldürüyor. İl Müdürlüğünün tesis ve imkanlarından faydalanan gençler, 27. dönemde POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezi), PMYO (Polis Meslek Yüksekokulu), Bekçilik, Subay-Astsubay-Uzman Çavuşluk vb. sınavları için titiz bir […]
Çankırı - 24 Haziran 2021 14:25 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü,  gençlerin geleceğine yönelik çalışmalara destek vermeye devam ediyor.  İl Müdürlüğü bünyesindeki Spor Uzmanları gözetiminde parkur sınavlarına hazırlanan gençlerin elde ettiği başarılar yüz güldürüyor.

İl Müdürlüğünün tesis ve imkanlarından faydalanan gençler, 27. dönemde POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezi), PMYO (Polis Meslek Yüksekokulu), Bekçilik, Subay-Astsubay-Uzman Çavuşluk vb. sınavları için titiz bir şekilde hazırlandı. Parkur sınavlarının tamamlanmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hazırlanan gençlerin yüzde 80’i başarı elde ederek mülakatlara katılma hakkı kazandı.

28. dönem sınavlara yönelik hazırlık çalışmaları ise yeniden başladı. Polis, askeri vb. okulların sınavlarına hazırlık programı, POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezi), PMYO (Polis Meslek Yüksekokulu), Bekçilik, Subay-Astsubay-Uzman Çavuşluk vb. sınavlarına hazırlanacak olan öğrenci adayları ile hali hazırda bu alanlarda görev yapmakta olup görevde yükselmek için çalışan kişilere yönelik çalışmaları kapsıyor.

Çankırı - 14:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.