13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

PARK VE BAHÇELERDE GECE MESAİSİ

Çankırı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin geçiş güzergâhında yer alan refüjlerde uygulamaya başladığı tasarımlara gece mesaisi ile devam etti.  Eldivan ve Terminal kavşaklarında tamamlanan yeni ve modern tasarımlar, İstasyon ve Hastane kavşaklarında da uygulanmaya başlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerin mesaisi gece saatlerine taştı. Gün içerisinde otomatik sulama sistemi montaj çalışmaları ile […]
Çankırı - 25 Mayıs 2021 22:16 A A

Çankırı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin geçiş güzergâhında yer alan refüjlerde uygulamaya başladığı tasarımlara gece mesaisi ile devam etti.  Eldivan ve Terminal kavşaklarında tamamlanan yeni ve modern tasarımlar, İstasyon ve Hastane kavşaklarında da uygulanmaya başlandı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerin mesaisi gece saatlerine taştı. Gün içerisinde otomatik sulama sistemi montaj çalışmaları ile bitkisel peyzaj düzenlemelerini gerçekleştiren ekipler, havaların ısınması ile birlikte akşam saat 20.00’den sonra refüjlere dolomit taşı döşeyerek yapısal düzenlemeleri tamamlıyor. Karayolları standartlarına uygun olarak yapılan alanlar, yeni ve modern görünümü ile şehir içi geçiş güzergâhına estetik bir görünüm kazandırıyor.

Çankırı - 22:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.