Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“PANDEMİDE HAYAT” YARIŞMASI SONUÇLANDI

Pandemi süreci hakkında bilgilendirme yapmak, farkındalık oluşturmak ve öğrencilerin duygularını ifade etmesine katkı sağlamak amaçlarıyla il merkezi ve ilçelerinde bulunan ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kademelerindeki tüm öğrencilere yönelik “Pandemide Hayat” konulu resim ve afiş yarışması düzenlenmiştir.             Öğrencilerin duygu ve düşüncelerini paylaşmak ve pandemi süreci ile ilgili farkındalık oluşturmak maksadıyla yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz […]
Çankırı - 15 Aralık 2020 22:34 A A

Pandemi süreci hakkında bilgilendirme yapmak, farkındalık oluşturmak ve öğrencilerin duygularını ifade etmesine katkı sağlamak amaçlarıyla il merkezi ve ilçelerinde bulunan ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kademelerindeki tüm öğrencilere yönelik “Pandemide Hayat” konulu resim ve afiş yarışması düzenlenmiştir.

            Öğrencilerin duygu ve düşüncelerini paylaşmak ve pandemi süreci ile ilgili farkındalık oluşturmak maksadıyla yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz tablolarda belirtilmiştir.

İLKOKUL GRUBU
SONUÇ Öğrenci Adı ve Soyadı Okulu
1. Nazçiçek Ayşe ÖZMEN İstiklal Yolu İlkokulu
2. Meleksu KANIK Güneş İlkokulu
3. Elifsu MERCANTAŞ Ilgaz Atatürk İlkokulu

ORTAOKUL GRUBU
SONUÇ Öğrenci Adı ve Soyadı Okulu
1. Uğur BAYRAM Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu
2. Zehra SOLAK Mehmetçik Ortaokulu
3. Ezel ZEĞEREK Mehmetçik Ortaokulu

ORTAÖĞRETİM GRUBU
SONUÇ Öğrenci Adı ve Soyadı Okulu
1. Satı KILIÇ Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi
2. Alime Melike KOYUNCU Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi
3. Sema İMAL Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Yarışmaya katılım sağlayan tüm öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür eder, yaptığımız faaliyetlerde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Çankırı - 22:34 A A
BENZER HABERLER