reklam
reklam
DOLAR32,2405% 0.18
EURO34,9914% 0.41
STERLIN41,1161% 0.58
FRANG35,2882% 0.28
ALTIN2.419,51% 0,40
BITCOIN68.623,710.888
reklam

ÖZTÜRK YAPIMI TAMAMLANAN GAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

      Öğrencilerimizin daha güzel ortamlarda eğitim alabilmeleri adına yeni okul yapım faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ilimiz Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  16 derslikli eğitim binası ve 200 öğrenci kapasiteli pansiyon binası yapımı geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. İnşa ve donatım faaliyetlerinin sonlanmasının ardından öğrencilerimiz yeni yuvalarında eğitim görmeye başladılar. Donatım hariç 20.131.653,21 TL maliyetli okulumuzda 396 öğrencimiz eğitim görüyor.

      İl Millî Eğitim Müdürü Öztürk, çocuklarımızı yeni evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Şube Müdürü İbrahim Fırat ve okul idaresi hazır bulundular. Sınıflarında çocuklara misafir olan Öztürk, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu. Çocuklar ile sınıflarda bir süre sohbet eden Öztürk, okul binası ve pansiyonlarda bir dizi denetimlerde bulundu.

      Gerçekleştirilen ziyarette Öztürk, “Öğrencilerimizin ferah ortamlarda eğitim görmeleri önceliklerimiz arasındadır. İlimizde okullarımızın depreme dayanıklılığı, güvenli bir çevrede olması, çağın şartlarına uygun hizmet vermesi için gerekli çalışmaları yapmaktayız. İçerisinde bulunduğumuz okul, günün şartlarında gerçekten çok modern bir eğitim alanı oldu. Öğrencilerimizin böylesine güzel ortamlarda eğitim görmeleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah öğrencilerimiz, devletimizin bu yatırımlarına çalışmaları ile cevap verecektir. Öğrencilerimize güvenimiz tamdır.” dedi. Sınıf ziyaretlerinin akabinde okul idaresi ve öğretmenler ile görüşen Öztürk, gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

      Yeni eğitim tesisinin öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ederiz.

reklam

YORUM YAP