reklam
reklam
DOLAR31,5602% 0.61
EURO34,3367% 0.83
STERLIN40,1322% 0.96
FRANG35,7018% 0.52
ALTIN2.150,84% 2,37
BITCOIN2.115.0006.592
reklam

ÖZHASEKİ: “YAPILACAK PROJE İLE HEPİMİZ İFTİHAR EDECEĞİZ”

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÖZHASEKİ: “YAPILACAK PROJE İLE HEPİMİZ İFTİHAR EDECEĞİZ”
reklam

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir dizi programlara katılmak üzere Çankırı’ya geldi. Özhaseki’nin ilk durağı Çankırı Valiliği oldu. Valilik önünde Vali Abdullah Ayaz tarafından karşılanan Özhaseki, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı. Özhaseki’nin Valilik ziyaretine Milletvekilleri AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık ve AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik de katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i de makamında ziyaret etti. Basın mensuplarından gelen Kent Meydanı projesi ile ilgili soruya Özhaseki, “Aramızda hiçbir şekilde bir ihtilaf yok

, kimse endişe duymasın. Buraya güzel bir meydan kazandıracağız. Birlikte yapacağız. Ufak tefek engeller kaldı, onları da hep birlikte aşacağız. Belediye Başkanımız bunu gerçekleştirecek Allah’ın izni ile.  Yapılacak proje ile hepimiz iftihar edeceğiz.” diye cevap verdi.

Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitçioğlu ile AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ve MHP İl Başkanı Ahmet Kurt’un da yer aldığı karşılama heyetinde birlik ve beraberlik tablosu çizildi. Bu görüntüye vurgu yapan Özhaseki, Çankırı’ya kazandırılacak Kent Meydanı Projesi’nin hep birlikte yapılarak vatandaşın memnuniyetinin kazanılacağının altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Esen, “Biz şehir ve ülke sevdalısı insanlarız. Vatandaşımız hizmet bekliyor. Bu konuda bize sürekli destekçi oldunuz.” diyerek teşekkür etti. Görüşme sonrasında şeref defterini imzalayan Özhaseki’ye Kılıç Dişli Kaplan heykeli hediye edildi.

reklam

YORUM YAP