21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÖZEL KONUKLARI BAŞKAN ESEN’İ MUTLU ETTİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, iki özel çocuğu makamında ağırladı. Başkan Esen ile tanışmak isteyen çocuklar, Başkanlık makamına gelerek Esen ile sohbet etti. Çankırı Belediyesi Başkanlık makamına Başkan Esen ile tanışmak için gelen iki özel çocuğun ziyareti Esen’i mutlu etti. Anneleri ile birlikte makama gelen Berat ve Hüseyin,  Başkan amcalarına isteklerini sıraladı. Makam koltuğunu […]
Çankırı - 3 Mart 2021 18:15 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, iki özel çocuğu makamında ağırladı. Başkan Esen ile tanışmak isteyen çocuklar, Başkanlık makamına gelerek Esen ile sohbet etti.

Çankırı Belediyesi Başkanlık makamına Başkan Esen ile tanışmak için gelen iki özel çocuğun ziyareti Esen’i mutlu etti. Anneleri ile birlikte makama gelen Berat ve Hüseyin,  Başkan amcalarına isteklerini sıraladı. Makam koltuğunu çocuklara devreden Esen, Berat ve Hüseyin ile sohbet ederek çocukların isteklerini dinledi. Pandemi süreci sonrasında onlarla daha sık bir araya gelmek istediğini belirten Esen, normalleşme sürecine geçildiğinde onlar için Çankırı gezisi düzenleyeceğini söyledi. Esen, ok atmak ve yeni bir park isteyen çocuklara isteklerini yerine getireceğine söz verdi. Esen, ”Ayaklarınıza sağlık. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. İstediğiniz şeyler bizim için görevdir. Söz verince yaparız. Yapımına devam ettiğimiz sosyal tesisimizde engeli olan çocuklarımız için alanlar oluşturduk. Tesisimiz tamamlandığında orada hep birlikte çalışacağız. Birlikte garsonluk yapıp tesise gelen vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. 7’den 70’e herkesin tesisi olacak. Bittiğinde sizleri bekliyorum.” dedi.

Çankırı - 18:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.