reklam
reklam
DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647
reklam

ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ’NDEN “YENİDEN BİRLİKTEYİZ” MESAJI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 Pandemi sürecinde tüm hastanelerde olduğu gibi Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde de hastalar, yakınları ve çalışanlarının sağlığı ile güvenliği için pek çok uygulama hayata geçirilmişti.

Şimdi ise bu normalleşme sürecinde bir sağlık kuruluşu olarak acil servis, poliklinik hizmetleri, cerrahi hizmetleri, tüm birimler ve her branşta tanı ve tedavi süreçlerini yürütmeye devam ediyor.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi yönetimi tarafından yapılan açıklamada; “Salgının başından bu yana COVID-19 hastalarına hizmet veren hastanemizde, vaka sayısındaki düşüş ve iyileşen hasta sayısındaki artış ile birlikte normalleşmeye yönelik adımlar atılmaya başlandı.

Kontrollü normalleşme döneminde insan yaşamını herşeyin üstünde tutan başta hekimlerimiz ve tüm çalışanlarımız ile sağlığınız için 01 Haziran Pazartesi itibariyle tüm birimlerimiz ile tam zamanlı hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ancak hastane içinde sosyal mesafe, izolasyon, kalabalık ortam kontrolü gibi tekniklerin uygulanması için gerekli tedbirler alınacaktır. Tedbirlerin amacı mevcut salgın yayılım hızını yavaşlatılması, sosyal izolasyona destek verilmesi, hastalarımızın ve çalışanlarımızın sağlıklarının korunması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle randevu alınmasını özellikle istiyoruz.
Bu kapsamda normalleşme sürecinde Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız aşağıdaki tedbirlerimize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Hastane genelinde aşağıda belirttiğimiz tedbirler uygulanacaktır.

*Hastane içerisinde maske olmadan giriş mümkün olmayacaktır,

  • 1 Haziran 2020 (bugün) tarihinden itibaren hizmet poliklinikler ve tüm diğer bölümlerimiz hizmet verecektir,
    *Yataklı tedavi ünitelerine refakatçi dışında ziyaretçi alınmayacak hasta ziyareti mümkün olmayacaktır,

Tüm dünyayı sarsan bu salgın karşısında, toplum sağlığının korunması için hepimiz gerekli düzenlemelere ve yetkili kurumların önerilerine uymak mecburiyetindeyiz.
Yapılan düzenlemeler ve alınan önlemler dünya çapında yayılan bu ciddi salgın ile mücadelede bizlere katkı sağlayacaktır. Aldığımız tüm önlemlerle birlikte, sizlere kaliteli ve güvenli bir sağlık hizmeti sunmak için daima yanınızdayız… Anlayışınız için tekrar teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz.’’denildi.
Bu durumda Çankırı Özel Karatekin Hastanesi önlemlerini alarak tam zamanlı hizmete geçmiştir. Tüm hastalar erteledikleri sağlık sorunları için randevu alarak müracaatta bulunabilecekler.
Tüm hastalara şifa dileklerimizle…

reklam

YORUM YAP