14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ’NDEN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

Soysal medya iletişim kanallarında Hastanemizde COVID-19 tanılı hastaların bulunduğu, tedavi gördüğü ile ilgili paylaşımlar yapıldığı görülmektedir. Bu bağlamda Hastanemizde COVID-19 tanısı almış herhangi bir vaka olmadığını bilginize sunarız. COVID-19 şüphesi olan, tanısı almış veya temas etmiş kişilerin izlemi ve tedavisi Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık kurumları tarafından titizlikle yürütülmektedir. Bu zorlu süreçte Çankırı Özel Karatekin Hastanesi […]
Çankırı - 18 Mart 2020 17:39 A A

Soysal medya iletişim kanallarında Hastanemizde COVID-19 tanılı hastaların bulunduğu, tedavi gördüğü ile ilgili paylaşımlar yapıldığı görülmektedir. Bu bağlamda Hastanemizde COVID-19 tanısı almış herhangi bir vaka olmadığını bilginize sunarız.

COVID-19 şüphesi olan, tanısı almış veya temas etmiş kişilerin izlemi ve tedavisi Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık kurumları tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Bu zorlu süreçte Çankırı Özel Karatekin Hastanesi olarak bizler ise; Sağlık Bakanlığının COVID-19 ile Mücadele Eylem Planı ışığında gerekli önlemleri alarak, deneyimli sağlık kadromuz ile sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Çankırı - 17:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.