13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÖZCAN ÇALIŞKAN: “HEPİMİZ BİRER ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR’İZ”

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çankırı Şube Başkanlığı olarak, onur  gurur duyduğumuz Astsubaylık sevdamızla, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için ettiğimiz yemine sadık kalarak, her zaman Bayrak – Ülkü – Ezan sevgisiyle taçlandırarak, Devletimize ve Milletimize mahcup olmadan daima görev anlayışımızla örnek olduk. Şehit kanlarıyla sulanmış aziz vatanımızın her yerinde silah arkadaşlarımızla birlikte omuz omuza mücadele ederek görevimizi […]
Çankırı - 16 Ekim 2021 13:17 A A

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çankırı Şube Başkanlığı olarak, onur  gurur duyduğumuz Astsubaylık sevdamızla, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için ettiğimiz yemine sadık kalarak, her zaman Bayrak – Ülkü – Ezan sevgisiyle taçlandırarak, Devletimize ve Milletimize mahcup olmadan daima görev anlayışımızla örnek olduk.

Şehit kanlarıyla sulanmış aziz vatanımızın her yerinde silah arkadaşlarımızla birlikte omuz omuza mücadele ederek görevimizi yapmanın haklı onurunu ve şerefini yaşıyoruz. Devletimizin bekaası için hepimiz Türk Milleti’nin bağrından çıkmış birer Şehit Ömer Halisdemir’iz.

Devletimiz ve Milletimiz T.S.K.’nın daima yanındadır. Bu duygu ve düşüncelerle 17 Ekim Astsubaylar Günü ve 37. kuruluş yıldönümümüzü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, silah arkadaşlarıyla birlikte kanlarını canlarını vermiş tüm şehitlerimizi saygıyla yad ediyor, hayattaki Kahraman Gazilerimiz ve Aziz Şehit Ailelerimize sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum.

 

Özcan Çalışkan

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği

Çankırı Şube Başkanı

Çankırı - 13:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.