-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

OZAN KUL: “EVLATLARIMIZ DAHA FAZLA ÜŞÜMESİNLER”

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Gençlik Kolları, her sene olduğu gibi bu sene de Bir Bot Bir Mont etkinliğini sürdürüyor. “Çocuklarımızın üşümesine tahammül edemiyoruz.” diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Kul, konu hakkında şu açıklamayı yaptı: “CHP Çankırı İl Gençlik Kolları olarak her sene Bir Bot Bir Mont etkinliğimiz bu sene de devam ediyor. Sadece adında ak […]
Çankırı - 15 Mart 2022 22:04 A A

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Gençlik Kolları, her sene olduğu gibi bu sene de Bir Bot Bir Mont etkinliğini sürdürüyor. “Çocuklarımızın üşümesine tahammül edemiyoruz.” diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Kul, konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

“CHP Çankırı İl Gençlik Kolları olarak her sene Bir Bot Bir Mont etkinliğimiz bu sene de devam ediyor. Sadece adında ak olan, geleceğimizin ve cumhuriyetimizin mirasçıları olan Atamızın evlatlarını bu soğuk günlerde ısıtamayan iktidara karşı, “Geliyor gelmekte olan” diyerek yapamadıklarını yapmaya devam ediyoruz.

Bu vatanda çeteleri korumak yerine evlatlarımız daha fazla üşümesinler diyerek Çankırı sokaklarını karış karış geziyor, nerede unutulan var arıyoruz. Bu yaptıklarımızı, ülkemizin geleceği yok olmasın evlatlarımızın içlerinde bir umut ışığı olsun diye yapıyoruz. Birileri sıcacık yuvalarında uyurken çocuklarımızın üşümesine tahammülümüz kalmamıştır. Unutulmasın diye diyoruz bu cumhuriyetin evlatları her şeyin en iyisini hakkediyor ve biz bunu sağlayacağız.”

Çankırı - 22:04 A A
BENZER HABERLER