17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

OTORAPOR EKSPERTİZ DUALARLA AÇILDI

İkinci el araç alırken satıcı tarafından belirtilmeyen çeşitli arızalarla, hasarlarla karşılaşmamak için mutlaka uğramanız gereken oto ekspertiz merkeziniz OTORAPOR EKSPERTİZ, bugün dualar eşliğinde açıldı. Çankırı Küçük Sanayi Sitesi Kanakçılar Sokak No:9/3 adresinde  Cuma namazının ardından  dualar eşliğinde yapılan açılışta kurdeleyi kesen isim Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Şahin oldu. Oldukça kalabalık olduğu gözlemlenen açılış töreninde […]
Çankırı - 2 Haziran 2023 22:37 A A

İkinci el araç alırken satıcı tarafından belirtilmeyen çeşitli arızalarla, hasarlarla karşılaşmamak için mutlaka uğramanız gereken oto ekspertiz merkeziniz OTORAPOR EKSPERTİZ, bugün dualar eşliğinde açıldı. Çankırı Küçük Sanayi Sitesi Kanakçılar Sokak No:9/3 adresinde  Cuma namazının ardından  dualar eşliğinde yapılan açılışta kurdeleyi kesen isim Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Şahin oldu. Oldukça kalabalık olduğu gözlemlenen açılış töreninde Küçük Sanayi Esnafları yeni komşularını yalnız bırakmadılar.

Oto Ekspertiz Nedir

Belirli bir konu hakkında görüşlerine başvurulacak kadar bilgili ve bu bilgileri kullanarak, tarafsız bir şekilde sorun tespit edebilen uzman kişilere Eksper denmektedir. Ekspertiz ise uzman kişiler tarafından, tarafsız bir şekilde yapılan inceleme işleminin adıdır.

Oto Ekspertiz, satın almayı düşündüğünüz aracı tüm yönleriyle test eder ve hazırlamış olduğu raporu size sunar. Böylece internet üzerinden, otomobil pazarından, galeriden görüp beğendiğiniz aracın, sizin için uygun olup olmadığına gönül rahatlığıyla karar verebilirsiniz.

Bu sayede aracın etiketinde yazan fiyatı sorgulama şansına sahip olursunuz. Aracın herhangi bir kazası ve hasarlı olup olmadığını net bir şekilde öğrenip, size sorun çıkartmayacak ikinci el araç sahibi olursunuz.

Çankırı - 22:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.