14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

OTOBÜS TERMİNALİNİN PEYZAJI TAMAM

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin işletmeciliğini devralan Çankırı Belediyesi, terminal yerleşkesi içerisinde 1500 metrekarelik alanda bitkisel peyzaj ve çim ekimi çalışmalarını tamamladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, terminal bölgesinin estetiğini değiştiren dekoratif kavşak çalışmalarının ardından terminal alanının peyzaj düzenlemesini gerçekleştirdi. 1500 metrekarelik alanda çalışma yapan ekipler, bitkisel peyzaj alanı ile çim ekimi yapılacak alanları düzenledi. Üniversiteyi okumak için […]
Çankırı - 12 Ekim 2021 19:09 A A

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin işletmeciliğini devralan Çankırı Belediyesi, terminal yerleşkesi içerisinde 1500 metrekarelik alanda bitkisel peyzaj ve çim ekimi çalışmalarını tamamladı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, terminal bölgesinin estetiğini değiştiren dekoratif kavşak çalışmalarının ardından terminal alanının peyzaj düzenlemesini gerçekleştirdi. 1500 metrekarelik alanda çalışma yapan ekipler, bitkisel peyzaj alanı ile çim ekimi yapılacak alanları düzenledi. Üniversiteyi okumak için şehir dışından gelen öğrencilerin ve ailelerin gelişi öncesine tamamlanan çalışmalar kapsamında peyzaj alanlarına otomatik sulama sistemi de kuruldu.

Çankırı - 19:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.