10° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

OTİZM İÇİN 1 FİDAN FARKINDALIK

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeni ile il genelinde “1 Fidan Farkındalık” etkinliği düzenlendi. İl genelindeki okul ve kurumlarımızda 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeni ile kurum bahçelerine öğrencilerimizle birlikte fidan dikme etkinliği düzenlendi. Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü olarak “Eğitim her engeli aşar” ilkesi ile çıktığımız bu yolda engelli bireyleri […]
Çankırı - 5 Nisan 2021 17:35 A A

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeni ile il genelinde “1 Fidan Farkındalık” etkinliği düzenlendi. İl genelindeki okul ve kurumlarımızda 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeni ile kurum bahçelerine öğrencilerimizle birlikte fidan dikme etkinliği düzenlendi.
Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü olarak “Eğitim her engeli aşar” ilkesi ile çıktığımız bu yolda engelli bireyleri de toplumun bir parçası olarak görerek, onların da eğitime erişim hakkının her şeyden öte insani bir sorumluluk olduğu düşüncesi ile yaptığımız birçok projenin yanı sıra bugün de böyle bir etkinlik öğrencilerimiz ve yöneticilerimizle beraber başarı ile uygulanmıştır.
Fidan yeşilinin ve otizmin simgesi mavinin buluştuğu bu anlamlı etkinlik için tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Çankırı - 17:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.