reklam
reklam
DOLAR 31,0084 % 0.3
EURO 33,5544 % 0.28
STERLIN 39,1336 % 0.22
FRANG 35,2086 % 0.36
ALTIN 2.016,14 % 0,20
BITCOIN 1.605.601 0.118
reklam

ORHAN SAKA’DA ÇOŞKU VE MUTLULUK

Yayınlanma Tarihi : Google News
ORHAN SAKA’DA ÇOŞKU VE MUTLULUK
reklam

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında Orhan Saka Spor Salonu’nda Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında kutlama programı yapıldı. Programa; Gençlik Spor İl Müdürü Sadık Ak, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Hizmet Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Okul Müdürleri, İlgi Özel Eğitim Ana Okulu, Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Şehit Ömer Faruk Biçer Özel Eğitim Meslek Okulu’nun öğretmenleri, öğrencileri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri, Gençlik Liderleri ile veliler katıldı.

Orhan Saka Spor Salonu’nda gerçekleştirilen “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” etkinliği, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla birlikte, sportif faaliyetler ve müzikli eğlenceler eşliğinde başladı. Basketbol, Cimnastik, Masa Tenisi ve Çuval yarışlarıyla hünerlerini sergileyen engelli çocuklarımız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ile İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ün eşlik ettiği halat çekme yarışında coşkulu anlar yaşadılar.

Günün anlamı ve önemi için toplu halde çekilen hatıra fotoğrafının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bütün konuklara çeşitli ikramlar yapıldı.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.