21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÖNDER’DEN KAN BAĞIŞINA DAVET

ÖNDER İl Başkanlığı, Çankırı Kızılay Şubesi ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü iş birliği yaparak #İyilikKanımızdaVar sloganı ile kan bağışı kampanyası başlatmaya hazırlanıyor. ÖNDER İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; kan vermek isteyen vatandaşlar, 13-14-15 Ocak 2021 tarihlerinde 11.00-20.00 saatleri arasında Yunus AVM yanında stant açacak Kızılay Kan Alma aracında kan verebilecek. Covid-19 salgını nedeni ile Kızılay’ımızın […]
Çankırı - 10 Ocak 2021 12:40 A A

ÖNDER İl Başkanlığı, Çankırı Kızılay Şubesi ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü iş birliği yaparak #İyilikKanımızdaVar sloganı ile kan bağışı kampanyası başlatmaya hazırlanıyor.

ÖNDER İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; kan vermek isteyen vatandaşlar, 13-14-15 Ocak 2021 tarihlerinde 11.00-20.00 saatleri arasında Yunus AVM yanında stant açacak Kızılay Kan Alma aracında kan verebilecek.

Covid-19 salgını nedeni ile Kızılay’ımızın azalan kan stoklarına destek vermek için düzenlenen kan bağışı kampanyasına tüm Çankırılıları davet eden ÖNDER İl Başkanı Mustafa Uyanık ”ÖNDER, KIZILAY ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa 81 ilimizde  #İyilikKanımızdaVar  sloganı ile başlatılan kan bağışı kampanyasına bizde Çankırı’dan destek veriyoruz. Maide Suresi 32. ayette ”Kim bir canı kurtarırsa, bütün insanların hayatını kurtarmış gibi olur” emr-i ilahisi gereğince kan bağışı kampanyası düzenliyoruz. Gelin birlikte hayır işleyelim. Bu zor günlerimizde birbirimize destek olalım. Kan ve plazma bağışı sayesinde  kazanan bir kez daha  insanlık olsun” diyerek tüm İmam Hatip camiasını, Sivil Toplum Kuruluşlarını ve Çankırı halkını kan bağışı yapmaya davet etti.

Çankırı - 12:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.